XX edycja Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

W październiku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kazimierzu Dolnym wraz z kolegami ze szkół  w Dąbrówce, Rzeczycy i Bochotnicy brali udział w jubileuszowej  20 edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

W kategorii u-10 reprezentacja naszej szkoły pokonała kolegów ze szkoły w Skowieszynku, a następnie chłopcy wzmocnieni uczniami z innych szkół ulegli Akademii Piłkarskie Perełki Puławy. Drużyna Akademii w finale powiatowym zajęła 2 miejsce przegrywając gorszym bilansem bramkowym z drużyną  Puławiak  Puławy. W kategorii u-12 nasza reprezentacja po pokonaniu drużyn ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Puławach i Szkoły Podstawowej z Wąwolnicy uległa w finale powiatowym drużynie ze Szkoły Podstawowej w Żyrzynie i zajęła 2 miejsce. Tak więc Powiat Puławski w Finale Wojewódzkim będzie reprezentować  w kategorii u-10 Puławiak Puławy, a w kategorii u-12 Szkoła Podstawowa w Żyrzynie. Naszym chłopcom dziękujemy za udział i walkę, no cóż może za rok. Skład drużyny u-10: Michał Górecki, Dominik Krawiec, Janek Małecki, Kuba Podrażka, Szymon Rozwód, Janek Twardowski, Szymon Zawisza, Karol Lewkowicz, Antek Zagozdon i Patryk Kałdonek. Skład drużyny u-12: Kajetan Dreshaj, Filip Niezabitowski, Mateusz Abramczyk, Mikołaj Kuś, Paweł Komsta, Hubert Czarnecki, Michał Banaszek, Filip Mitura i Mateusz Górski. W drużynie Akademii  Piłkarskie Perełki wystąpił uczeń naszej szkoły Krzysio Ciepielewski. Opiekunami naszych zespołów byli Pan Damian Miroński i Pan Kamil Wydra.

Na zakończenie wszyscy zawodnicy i opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i super medale.