Wspaniała pogoda i radosne nastroje towarzyszyły uczniom klas 1 i 2 podczas pieszej wędrówki wśród piękna przyrody. Wycieczka była doskonałą okazją do świętowania zbliżającego się końca roku szkolnego oraz integracji zespołów klasowych. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie, przygotowanie wielu atrakcji oraz zorganizowanie tak bezpiecznego i pełnego radości dnia.