23 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową.
Do tego decydującego sprawdzianu przystąpili uczniowie klas 4, którzy wcześniej pilnie przygotowywali się do roli uczestników ruchu drogowego podczas lekcji techniki prowadzonych przez panią Annę Zakiewicz. To właśnie pod jej kierunkiem czwartoklasiści zdobywali niezbędną wiedzę oraz pomyślnie zaliczyli część teoretyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego.
Z dumą informujemy, że wszyscy uczestnicy poradzili sobie z zadaniami na torze przeszkód i zdali egzamin ze stuprocentową skutecznością! Uczniowie wykazali się świetną techniką jazdy, doskonałą równowagą oraz wzorową znajomością znaków i zasad panujących na drodze.
Serdecznie gratulujemy młodym cyklistom, a pani Annie Zakiewicz dziękujemy za świetne przygotowanie uczniów.
Życzymy wszystkim samych bezpiecznych i pełnych radości podróży rowerowych!









