W dniu 25 czerwca 2021 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Pożegnaliśmy absolwentów  klasy VIII oraz uczniów Szkoły Podstawowej.

Pożegnano Pana Mariana Jędrucha, który pracował w naszej szkole od 1 października 1985 roku.

Nagrody Burmistrza za najwyższe wyniki w nauce tym roku szkolnym otrzymali:

Kacper Plewicki – kl. IV a / śr. oc. 5,73

Jakub Podrażka – kl. IV a / śr. oc. 5,45

Szymon Rozwód – kl.  IV a /  śr. oc. 5,45

Gabriela Araucz – kl.  IV b /  śr. oc.  5,45

Wojciech Piłat – kl.  IV b /  śr. oc. 5,45

Katarzyna Kobiałka – kl. V / śr. oc. 5,50

Kuba Matusiak – kl. VI a / śr. oc. 5,42

Zofia Małecka – kl. VI b / śr. oc. 5,50

Barbara Paluch – kl. VI b / śr. oc. 5,50

Patrycja Krawiec – kl. VII a / śr. oc. 5,36

Marta Kulczyńska – kl. VIII / śr. oc. 5,61

Alicja Księska – kl. VIII / śr. oc. 5,44

Milena Czerska – kl. VIII / śr. oc. 5,33

Weronika Kubiś – kl. VIII /  śr. oc. 5,22

Za osiągnięcia sportowe:

Szymon Rozwód – kl. IV a

Krzysztof Ciepielewski – kl. IV b

Dyrektor szkoły Janusz Raczkiewicz wraz z wychowawcami klas pogratulował wszystkim uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem

Klasa IV a

Kacper Plewicki

Jakub Podrażka

Szymon Rozwód

Dominik Krawiec

Julia Maciaszek

Agata Szebska

Maria Świderska

Szymon Zawisza

Jan Małecki

Dominika Zakrzewska

Klasa IV b

Gabriela Araucz

Wojciech Piłat

Krzysztof Ciepielewski

Jakub Araucz

Julia Grzyb

Wiktoria Kaniewska

Marek Piekarczyk

Szymon Jóźwik

Klasa V

Katarzyna Kobiałka

Aniela Rak

Zuzanna Walewska

Stanisław Śniechórski – Janik

Klasa VI a

Kuba Matusiak

Władysław Rosłoniec

Maja Kulczyńska

Mikołaj Jasik

Klasa VI b

Zofia Małecka

Barbara Paluch

Ignacy Rosłoniec

Zuzanna Górecka

Julia Duszyńska

Kajetan Dreshaj

Maja Rejmak

Klasa VII a

Patrycja Krawiec

Zofia Bartoszek

Emilia Podrażka

Klasa VII b

Zuzanna Nowaczek

Klasa VIII

Marta Kulczyńska

Alicja Księska

Milena Czerska

Weronika Kubiś

Małgorzata Górecka

Karol Pałka

Szymon Podrażka

Julia Czerniak

Nagrody za 100% frekwencję

Zofia Małecka – kl. VI b

Julia Czerniak – kl. VIII

Nagrody za osiągnięcia w konkursach

Barbara Paluch – kl. VI b Laureat Wojewódzkiego Konkursu Pięknego Czytania „Wyobraźnia bez granic”, Wyróżnienie w Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej ( konkurs recytatorski)

Zuzanna Górecka – kl. VI b  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny

Jakub Araucz

Gabriela Araucz

Agata Szebska

Maja Kulczyńska

Natalia Blicharska

Zofia Bartoszek

Karol Pałka

Za reprezentowanie szkoły w Ogólnopolskim Konkursie „ Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

Małgorzata Górecka – kl. VIII

Milena Czerska – kl. VIII

Karol Pałka – kl. VIII

Uczniowie nagrodzeni w konkursie fotograficznym „Lokalne Piękno Lubelszczyzny” w ramach programu Erasmus +

I miejsce – Katarzyna Kobiałka

II miejsce – Milena Czerska

III miejsce – Zuzanna Walewska

Wyróżnienia: Aniela Rak, Stanisław Śniechórski – Janik

Za aktywną działalność w Szkolnym Kole PTTK nagrodę otrzymał

Jakub Lewkowicz ucz. kl. VIII

Po rozdaniu świadectw uczniowie klasy VII pożegnali absolwentów. Ósmoklasiści przedstawili prezentację, która była podsumowaniem lat spędzonych w szkole.

Wszyscy przywitali wakacje z radością.

Uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wspaniałego wypoczynku.

Absolwentom powodzenia w kolejnym etapie edukacji.

Author