Wygrana w IX Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Bochotnicy.

W rozegranym w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bochotnicy IX Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.

Chłopcy z klas II-IV wygrali ze swoimi kolegami ze Szkół w Bochotnicy i Dąbrówki 3-2 i 12-0.

Królem strzelców został Franek Jaroszewski który strzelił 10 bramek, zaś najlepszym bramkarzem Bolek Krajewski. Najlepszym zawodnikiem MVP został Gabryś Gaweł – zawodnik gospodarzy. Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a drużyny puchary i dyplomy. Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki. Podczas zawodów rozegrano również mecze towarzyskie chłopców klas V-VIII.

Naszych zawodników prowadził Pan Kamil Wydra.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za grę i zaangażowanie, a organizatorom za zaproszenie.