W dniu 24 czerwca 2022 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Pożegnaliśmy absolwentów klas ósmych oraz uczniów Szkoły Podstawowej.

Zostały również wręczone listy gratulacyjne dla rodziców uczniów klas VIII, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz podziękowania za współpracę.

Pożegnano Panie Hannę Paruch i Annę Podrażkę, odchodzące na zasłużoną emeryturę.

Nagrody Burmistrza za najwyższe wyniki w nauce tym roku szkolnym otrzymali:

Katarzyna Kobiałka – kl. VI / śr. oc. 5,58

Zuzanna Walewska – kl. VI / śr. oc. 5,50

Patrycja Lena Krawiec – kl. VIII a / śr. oc. 5,47

Aniela Rak – kl. VI / śr. oc. 5,42

Zofia Małecka – kl. VII b / śr. oc. 5,36

Zuzanna Nowaczek – kl. VIII b / śr. oc. 5,28

Emilia Alicja Podrażka – kl. VIII a / śr. oc. 5,22                                                                               

Kuba Matusiak – kl. VII a / śr. oc. 5,21

Dyrektor szkoły Janusz Raczkiewicz wraz z wychowawcami klas pogratulował wszystkim uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem

Klasa IV

Dominika Maria Kubiś

Julia Zaborek

Magdalena Łubkowska

Tadeusz Piskorek

Klasa V a

Julia Maciaszek

Dominik Krawiec

Szymon Rozwód

Jakub Patryk  Podrażka

Klasa V b

Wojciech Piłat

Gabriela Araucz

Krzysztof Ciepielewski

Jakub Araucz

Klasa VI

Katarzyna Kobiałka

Aniela Rak

Zuzanna Walewska

Klasa VII a

Kuba Matusiak

Klasa VII b

Zofia Małecka

Julia  Helena Duszyńska

Zuzanna Górecka

Laura Pema Muszyńska

Nagrodę za sumienne wypełnianie obowiązków i wzorowe zachowanie otrzymał Bartłomiej Siedlecki

Klasa VIII a

Patrycja Lena  Krawiec

Emilia Alicja Podrażka

Amelia Faustyna Włodek

Zofia Bartoszek

Zuzanna Pielak

Wiktoria Kęcik

Klasa VIII b

Zuzanna Nowaczek

Zuzanna Celej

Zofia Furtak

Nagroda za 100% frekwencję w roku szkolnym

Zofia Małecka – kl. VII b

Nagrody za osiągnięcia w konkursach na szczeblu powiatowych, wojewódzkim  i ogólnopolskim (konkursy recytatorskie, literackie i plastyczne)

Barbara Cecylia Paluch – kl. VII b

Laura Pema Muszyńska – kl. VII b

Nagrody za osiągnięcia  sportowe na szczeblu powiatowym i rejonowym (zawody w koszykówce)                                                                                                      

Kajetan Dreshaj – kl. VII b

Jakub Maciąg  – kl. VIII a

Jakub Walewski – kl. VIII b

Adam Wojtanowicz – kl. VIII b

Za aktywną działalność w Szkolnym Kole PTTK nagrodę otrzymała

Lena Świderska – kl. VIII a

Nagrodzeni zostali laureaci konkursu  o przyjaźni organizowanym przez zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych.

Po rozdaniu świadectw uczniowie klas VII pożegnali absolwentów. Ósmoklasiści przedstawili prezentację, która była podsumowaniem lat spędzonych w szkole.

Wszyscy przywitali wakacje z radością. Uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wspaniałego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!